BilgeForum.Com - Bilgi Paylaşım ve Sevgi Dolu Forum Sitesi  

Geri Dön   BilgeForum.Com - Bilgi Paylaşım ve Sevgi Dolu Forum Sitesi > Ahmet

Sevgi Sohbet
Ahmet ve IkRa Arasındaki Görüşme
2 Ziyaretçi Mesajından 1 ve 2 Arasındakiler Gösteriliyor.
 1. IkRa
  18.12.2017 07:43 - permalink
  IkRa
  SevgiLi Ahmet;
  En sevmediğim Tavrı sergiLemekten vazgeç..Burası ikiLi poLimik yaşanıLacak yer değiL..
  Bu Tarz bir polimiğe şuan biLe böyle bir cevap yazmak mantıkdışı..Fakat Sukut iLe bekLemek nedir biLirmisin Ahmet..?
  Bunu anLadığın gün sana Cevap veriLecektiR..
  GeLeLim kibirLik vs saçMaLıkLarına ..
  İnsan önce x birini yargıLayıp düşünceLerini fütursuzca diLe getirdikLerinde, akıldışı mantığa aykırı yanıLgıya düşebiLir..Bu kaçınıLmazdıR Fakat her bir birey önce kendini yargıLamaLıdıR ..Yüksek görme dedin.. İnan Bana Ahmet benim kadar hoşgörüLüsüne rastLamamışsındıR..SakinLiğimin ardına gizLenen sabrın da bir patLama noktası vardıR..Bu Noktaya geLmememiz Umudu iLe SaygıyLa kaL..
 2. Ahmet
  17.12.2017 19:48 - permalink
  Ahmet
  sen nezman bu kadar kibirli oldun anlamadımki Allahın selamın ıveriyorum onu bile almıyorsun sqypede yazdıkalrımı okumuyormusun kendini bukaddar yüksekte gören birisi oldugnu bilmiyordum bei mtanıdıgım ikra allaha kitaba baglı alcak gönüllü güzel ahlaklıydı hoşgörülüydü bu neya selam verdim sqypede almadın burda almadın kin ve efret seytan işidir mümine uzak gerekir hatırlatıyımda kendine gel geldigindede bizahmet konusalım
Tavsiye Bölümü BilgeForum.Com
Sitemiz bir " paylaşım " sitesidir. Bu yüzden sitemize kayıt olan herkes kontrol edilmeksizin mesaj/konu/resim paylaşabilmektedir. Bu sebepten ötürü, sitemiz üzerinden paylaşılan mesajlar, konular ve resimlerden doğabilecek olan yasal sorumluluklar paylaşan kullanıcıya aittir. IRCForumlari.Net hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Illegal herhangi bir faaliyet görülmesi durumunda admin@bilgeforum.com adresine mail atıldığı taktirde mesaj, konu ya da resim en fazla 24 saat içerisinde silinecektir.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7 Copyright ©2000 - 2016, vBulletin Solutions, Inc.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0